Říjen 2009

Velké stěhování

29. října 2009 v 12:16 | Agrenej |  Info
Smečka se již brzy přesune do nového sídla v Jižních zemích. Jestli u toho spustí stěhování národů, tím lépe..

Sídlo smečky

27. října 2009 v 23:13 | Agrenej |  Kapitola První
Nové sídlo Smečky se nachází v oblasti zvané Gura, přibližně 150 km severně od přístavního města Turgan. Na severovýchod, asi 80 km, se nalézá město Křisk proslavené svým pivem a vínem. Západně, přes 100 km, se nachází město Štir které si vybralo jako své sídlo místí obrněná garda.
Oblast Gura je známá díky své členitosti, spousta oblastí je pro normálního člověka či elfa neoplývajícího znalostmi magie naprosto nepřístupná. Na druhou stranu se jedná o oblast plnou přírodních krás, ale i přírodních nebezpečí.
Sídlo oplývá 5ti obyvatelnými věžmi, dobře zásobenými knihovnami, rozsáhlými podzemními prostory s plně vybavenými mučírnami. Dříve sloužilo jako ochrana proti tlupám skřetů, které tuto oblast terorizovaly, ale posledních 80 let sloužilo spíše rekreačním účelům.
Poslední lidští obyvatelé byli podle některých stop vyvražděni bandou hladových upírů. Bohužel upíři se zde moc dlouho nezdrželi, takže z nich žádný užitek taky neplyne. Avšak dali hradu temnou pověst co odrazuje obyvatele nedalekých dřevorubeckých a cihlářských vesnic od návštěvy hradu.

Snad se nám zde bude dobře vládnout po dlouhou dobu. :-)

Error

27. října 2009 v 15:54 | Agrenej |  Info
Zdravím všechny.
Zdá se, že stránka blog.cz se rozhodla nám trochu zkoplikovat život a to tím způsobem, že postupně bude míchat jakékoliv příkazy k nastavení které jsme kdy zadali, takže omluvte prosím neestetičnost, či dokonce hrůznost která se Vám může načíst. S Irimë na tom průběžně děláme. Snad se nám brzy podaří blog uvést do normální podoby.

S pozdravem

Agrenej

Drobné info pro členy smečky

26. října 2009 v 14:40 | Irimë Nyss |  Info
Zdravím všechny ze smečky,
nevím, kdy se Golgari dá do práce a začne přesouvat vše podstatné z Lyrii sem. Pokud se Vám bude zdát, že mu to moc nejde, klidně ho zlynčujte ;o).
Já se mezitím pokusím ukopat k nějakému dobrému výsledku vzhled blogu, rozvržení atd., prostě vše po grafické stránce.

P.S.: kdo by měl nějaké připomínky, že se mu to či ono nelíbí (co se týče grafiky), směřujte své stížnosti na mou osobu...