Agrenej - Vůdce smečky

7. března 2011 v 23:44 |  Členové a svět smečkyMůj život byl započat již před řádnou dávkou tisíciletí. Jakožto anděl se jménem Golgari, člen armády Světla, jsem zažil celý vývoj tohoto světa. Mí rodiče padli v bojích prvního Dne zúčtování kdy se poprvé změřily síly armády Světla a legie Temnoty. Vzhledem k tomu, že se u mě vyvinul málo obvyklý vysoký smysl pro magii, stal jsem se andělem - pozorovatelem. Naší úlohou bylo pozorovat sílu a pohyby nepřátel a pokusit se přijít na jakoukoliv slabinu, která by se dala při příštím Dni zúčtování využít k totálnímu vyhlazení Temnoty. Staletí ubíhala já si náhle uvědomil pravdu. Pochopil jsem, že ať se budeme snažit sebevíc, Temnota vždy zesílí stejně. Pochopil jsem, že Temnotu jen se Světlem neporazíme. Proto jsem se rozhodl ponořit se do studia temných umění. Další staletí ubíhala a já slavil jeden úspěch za druhým. Má moc se zvyšovala, temnota mnou proudila jako světlo, ale nakonec přišlo to, čeho jsem se bál. Studium temné magie zapříčinila mírné zbělení mé pokožky a postupně ztmavovala pírka na mých křídlech. Nakonec to mým nadřízeným došlo a já byl uvězněn. Bylo rozhodnuto, že mé tělo bude zničeno a má duše bude uvězněna do těla právě rodícího se dítěte. Má moc tak měla zůstat uvězněna v paláci Světla. Jak rozhodli tak se i stalo.

Když jsem v lidské podobě pod jménem Agrenej dovršil 19ti let, dostala se mi do rukou jistá kniha. Byl to jeden z novějších fantasy románů, ale nikdo netušil, že autor si pár v ní zmiňovaných zaklínadel našel ve starých knihách. Jedno z nich mi pomohlo otevřít skulinku do kouzla co na mě seslali andělé, abych nikdy nezískal co jsem ztratil. Náhle se vrátily vzpomínky a s nimi kapku po kapce se začala vracet i má síla. Nyní když mi opět narostly i křídla jsem se rozhodl pomstít. Dám dohromady všechny ztracené ovce Světla, všechny děti Temnoty co zde zůstali zapomenuti. Až nadejde příští Den zúčtování, zjistí, že už na ně čekám. Přítomnost třetí síly rozloží obě armády a Nebe i Peklo bude uvrženo v chaos. Nikdy nedovolím aby nastala opět rovnováha dvou stran. Nikdy.

Čas strávený ve společnosti mých následovatelů pozměnil mé smýšlení nad celou mou existencí. Lví podíl na tom nese láska, kterou cítím k upírce Elenyi. Přestože si mě má minulost dokáže najít, zůstávám věrný své nové rodině!

Když byl běh času mocným kouzlem vrácen, dostal jsem možnost opět spatřit své lidské rodiče, opět lovit v okolí našeho srubu. Přišly však mnohé změny. Nepodařilo se mi odstranit svou bariéru starodávným kouzlem, ale stalo se tak až po mém setkání se skutečnou Smrtí. Stal jsme se členem dávno padlé skupině lovců vrahů zvané Kruh. Pochopením jaký význam má život vůči smrti a smrt vůči životu jsem ovládl síly, se kterými jsem se dříve nesetkal. Zavrhl jsem své původní schopnosti, ale cítím, že nadejde doba, kdy budu muset roztáhnout svá šedá křídla v plné záři.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bonbón Bonbón | E-mail | Web | 6. září 2011 v 17:48 | Reagovat

Velmi zajímavý příběh...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama