Amia - nová pravá ruka vůdce

7. března 2011 v 23:46 |  Členové a svět smečky

V dalekých zemích severu existuje do dnešních dob množství bytostí, jež nejsou tak úplně lidská. Jednou z nich jsem byla i já.
Nevím, odkud pocházejí moji rodiče, ale na severské poměry byli dokonce i oni zvláštní. Ne tím, čím byli, matka byla rodu upírů a otec vlkodlaků. Zvláštní byl jejich vztah a jeho výsledek - já. Ani upír ani vlkodlak, k oběma rodům mám stejně daleko. Většinu života jsem vypadala jako kterýkoli z lidí, světlé vlasy i pleť, modré oči.
Nejdříve se lidé pouze divili, proč mě rodiče vodí do vesnice pouze po setmění a jak mohou s dítětem žít vysoko v horách, výše než ostatní. Postupně si začali všímat také toho, že bledá jsem možná až moc a modř mých očí není vždy stejná…
Zlom nastal, když viděli matku za úplňku odcházet z vesnice s krvavými ústy a severským vlkem po boku. Jakmile našli zbytky jejich krvavé hostiny, věděli, kdo jsou. Přesto jsme stačili utéci. Ale po roce, když mi bylo deset let, moji rodiče zmizeli. V chatrči kde jsme tenkrát spali jsem nenašla žádné stopy kam mohli zmizet.
Čekala jsem na ně přes den, kdy se nemohli vrátit tak jako tak, ale se setměním přišlo něco mnohem horšího než lidé. Chtěli mě zabít nejen oni, ale i čistokrevní upíři a vlkodlaci, pro které jsem představovala nebezpečí pro zděděné schopnosti obou mých rodičů, jako upíří zuby nebo moc přeměny ve vlka a navíc křídla, stejná jako andělská, pouze černá jako nejhlubší noc.
Podařilo se mi utéct na jih, kde se na nelidské bytosti již nevěří. Po devíti letech skrývání se jsem narazila na smečku, kterou tvořili bytosti jako já, příliš jiné, než aby je ostatní přijali. A tak jsem tady. Po rodičích mi zbyla pouze vzpomínka na šťastné dětství, láska k lesům a vodě, kterou jsem znala jen jako sníh, matčin scimitar a otcova stará motorka.
A samozřejmě, touha je najít a pomstít sebe i je.

Habeus a Amia
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 29. srpna 2011 v 13:28 | Reagovat

Osid se vyvíjí takže momentálně už jsem jinde. Ale tenhle článek je to jak jsem začínala a doplnit ho by bylo na dlouho. Takže, zůstane tak, měnit nebo doplňovat se budou možná tak obrázky :D

2 Elenya Elenya | 30. srpna 2011 v 17:58 | Reagovat

Ten obrázek s tou vlčicí a chlapcem neznám ,D Kdo ho asi našel?:D :)  Já věděla, že se ti bude líbit ,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama