Elenya

7. března 2011 v 23:48 |  Členové a svět smečky


Mé jméno je Elenya a je mi 17 let
Pocházím z upířího rodu Goriovců, který žije v zemi Goldar a má sídlo v pevnosti Nyare, zároveň jsem mladší dcera krále Erestora, který vládne celé zemi. Mám ještě starší sestru Noyu. Moje sestra mě nesnáší a pro rodiče a ostatní z rodu jsem černou ovcí rodiny a také velikým omylem našeho rodu. Vůbec jsem nechápala, za co mě všichni tak nenávidí a nazývají mě omylem. Před návštěvami mě rodiče zesměšňovali anebo ze mě dělali služku. Už od mých 10 let mě můj otec zneužíval a následně bil. Proto se ze mě stala samotářská a tichá bytost. Jedinou oporou mi byl můj bratr Salros, který je ale už po smrti, jelikož ho zabili lycani. Můj zemřelý bratr mě krátce před svou smrtí naučil zacházet s mečem. Posmešky okolí jsem začala ignorovat a s jedinou osobou, se kterou jsem si povídala, byla naše stará kuchařka Diana. Za mou sestrou se nápadníci ze sousedních zemí jen hrnuli a mne chtěli rodiče provdat za upírského knížete Aldarena (kterému je přes 60 let), tento kníže je velmi mocný a má mnoho majetku. Já samozřejmě se sňatkem nesouhlasila a otec mi začal vyhrožovat, že když si ho nevezmu tak mě zabije. Začínala jsem mít strach a plánovala útěk.
Od Diany jsem zjistila, že nejsem vůbec dítě mých rodičů, údajně mě král s královnou našli opuštěnou jako novorozeně v košíku někde u řeky a tak se mne ujali, zřejmě proto jsem "omyl jejich rodiny". Jednou o půlnoci jsem si sebrala to nejdůležitější a to i svůj meč věnovaný od mého zesnulého bratra, teď tedy po tom, co jsem zjistila pravdu, už to nebyl můj bratr, nýbrž cizí osoba, ale já ho za bratra stále považuji a utekla ze sídla rodu Goriovců z pevnosti Nyare. Utíkala jsem neznámo kam, jako štvaná zvěř. Po dvou dnech mě začala trápit žízeň po krvi, jenže široko daleko žádný člověk nebyl. Nacházela jsem se v neznámé pustině a ze zoufalosti jsem pila krev zvířat. Asi po týdnu bloudění temným lesem jsem objevila starý dům uprostřed toho lesa a rozhodla jsem v opuštěném stavení žít. Ve sklepě toho domu jsem objevila prázdnou rakev a z ní si udělala postel. Tiše jsem doufala, ať mě neobjeví lycani, jinak je se mnou konec. Moc dobře jsem věděla, že má náhradní rodina se po mě shánět nebude, takže jsem byla v klidu. Zjistila jsem, že asi 1 km za lesem, kde můj úkryt stojí je lidské město. Pro mě to byla samozřejmě dobrá zpráva, jelikož se zase budu moci nabažit sladké a lahodné lidské krve. V tom starém domě žiji dodnes a večer chodím na lov lidí.

Jaké překvapení bylo pro mě zjištění informace o vrácení času, kdo by to čekal. Jenže má duše neodolala tomu potěšení zabít mé zkažené prolhané pěstounské rodiče znovu, užít si ten skvělý pocit jejich trpkého osudu. Teď už vím, co život obnáší, ale přece jen je něco špatně... něco uvnitř mě... hýbe se to, volá to mé jméno hrozivým syčivým hlasem. Uvnitř mě přežívá stále zlo, při pohledu do zrcadla nevidím sama sebe jako upírku, nýbrž vidím tu divokou upíří démonku, kterou jsem byla dříve. Pravá Elenya žije hluboko uvnitř mého nitra, mého těla a hlásí se o slovo. Nesmím ji dovolit se vrátit, prostě nesmím....

Přidávám se k sektě či bratrstvu zvanému ,,Víra vrahů", jsme vycvičení nájemní vrazi, většinou pracujeme samostatně, pokud však dostaneme těžší misi, jde nás více.
Zlom nastal po souboji s mladíkem, zjištění, že ten mladík je vlastně má dlouho ztracená láska Agrenej mi vyrazilo dech. Poslední dobou jsem se mstila za smrt mých kolegů a to tajemství o přežívajícím zle uvnitř mě prozatím všem tajím. Znovu setkání s Amiou mi dodalo přesvědčení, že se jednoho dne naše smečka opět shledá, nevím, zdali celá, ale věřím tomu. V téhle době nás s Agrenejem a Amiou čeká boj, hodně těžký boj. Jak to všechno vlastně dopadne?


Arael. Můj průšvihářský starší bratr.
Před vrácením času zastával funkci vůdčího v táboře upířích démonů. Po vyhlazení naší rasy jsme zůstali poslední svého druhu. V žilách mu koluje stejné spojení s krvavou magií jako ve mě, jen jeho síly jsou daleko více stabilnější. Z bratrovo posledních es je necromancie.


 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama